Futboll Sport

Nuri Sahinin në radarin e disa skuadrave…

Roma, Napoli, Liverpool dhe Galatasaray  janë të gatshme të marrin shërbimet e turkut Nuri Sahin pasi këtij të fundit i skadon kontrata në muaj qershor dhe  Borussia Dortmund nuk ka vendosur tja rinovoj. . .

Turku ka qenë pjesë e Dortmundit që nga janari 2013 dhe tani pritet të nis një aventur të re jashtë Gjermanisë.

Përgatiti: AlpeNews.al

Related posts

PAS FITORES NDAJ FLAMURTARIT/ Flet trajneri Duro: Përgjegjësia ishte shumë më e madhe, sepse…

Delo.autor

Manchester United shfaq interes për yllin e Chelseat

Sadik.Autor

SEVILLA-BARCELONA/ “Pleshti” shënon golin e avantazhit

Delo.autor

Leave a Comment