Futboll Sport

Sherr me tifozin në hyrje të tunelit, Ozil nuk e mbajnë nervat pas eliminimit të Gjermanisë

Humbja kundër Koresë së Jugut që nxorri jashtë Botërorit Gjermaninë në fazën e grupeve ka nxehur në maksimum tifozët e “panzerave”.

 

Njëri prej tyre nuk i ka kursyer kritikat në hyrje të tunelit ndaj mesfushorit Mesut Ozil, i cili gjithashtu ka humbur gjakftohtësinë në këtë rast.

 

Turko-gjermani i është kthyer ashpër atij, madje një person nga stafi duket teksa e mban nga krahët Ozil.

Kujtojmë që futbollisti i cili luan te Arsenal ka qenë shumë i kritikuar ndeshjet e fundit me kombëtaren për shkak të paraqitjeve të tij. Në takimin e dytë të grupit kundër Suedisë fantazizti provoi edhe stolin.

Related posts

SUPERKUPA E ITALISË/ Romagnoli: Ndeshja me Juventusin mund të ndryshojë gjithçka

Delo.autor

E FUNDIT/ Dalin analizat e Dybala dhe Danilo, Juventusi sqaron dëmtimet e tyre!

Delo.autor

Duro: Muaj i tmerrshëm, ja arsyet e krizës së Flamurtarit

Sadik.Autor

Leave a Comment