Gossip Sport

Sonia Sarpe mbështet pa kushte Spanjën, një motiv më shumë që La Roja të triumfojë në Rusi

Sonia Sarpe e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Modelja spanjolle me forma super seksi e cila numëron afër 40 mijë mijë ndjekës në Instagram u shtohet bukurosheve të pasarelave që do të mbështesin përfaqësuesen e vendin të saj në Rusi 2018.

Shumë tërheqëse dhe me një linja perfekte Sonia është një nga ato modele që të bën për vete sapo e sheh. Sarpe është apasionuar pas sportit ndërsa një minutazh të caktuar të ditës së saj ia kushton palestrës për të mbajtur trupin në formë sa më perfekte.

Related posts

Gattuso kritikon sulmuesin: Silva duhet të përmirësohet

Sadik.Autor

ZBULON TË ARDHMEN E ICARDIT/ Wanda Nara mohon: Të shohim nëse do të ndodhë, por kjo…

Delo.autor

E FRIKSHME/ 12 vite nga ndërhyrja më BRUTALE në historinë e futbollit (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment