Futboll Sport

Spanja përmbys gjithçka ndaj Portugalisë (VIDEO)

Portugali dhe Spanja masin në orën 20:00 forcat midis njëra-tjetrës. Në “Fisch Stadium” të Sochi, dy kombëtaret që nisen dhe si favorite për t’i shkuar deri në fund kompeticionit do të synojnë vetëm fitoren, për të shpresuar tek një kalim i fazës së grupeve, objektiv që bëhet shumë i vështirë me fitoren e çuditshme të Iranit para pak minutash kundër Marokut.

55′ Costa realizon sërish, Spanja vendos baraspeshën

https://www.dailymotion.com/video/x6lyxl1

Related posts

ZYRTARE/ Nuk ka më dyshime, Gavazaj gjen ekip të ri. Firmos për skuadrën e…

Delo.autor

JOSHË DHE BOMBASTIKE/ Federica, si ia del Alessandro Matri me ty…(FOTO) 

Isa.Autor

PAS FITORES NDAJ ANDORRËS/ Elseid Hysaj: Shpresojmë që me këtë triumfim, të jemi…

Delo.autor

Leave a Comment