Cudirat e Boterorit Sport

Sureale në rrugët e Moskës, ariu i bie vuvuzelës i hipur mbi xhip (VIDEO)

Shumë njerëz të cilët e kanë hasur dje në rrugë kanë menduar se ishte sureale, por jo.

 

Një ari, i hipur në pjesën e pasme të një xhipi, ka befasuar dhe mahnitur të gjithë ata që e kanë evidentuar në rrugët e Moskës. Çudia nuk qëndronte këtu, por në faktin se ai i binte ‘vuvuzelës’, një instrument i bërë i famshëm në Botërorin e 2010.

 

Jo të gjithë kanë qenë të kënaqur me shfaqjen e ariut pasi automjete të tjera në rrugë janë zemëruar me bllokimin e rrugës.

Related posts

Milani ofron Cutronen dhe 50 milionë euro për Belottin, Torino e refuzon

Sadik.Autor

KOSOVË-MALI I ZI/ “Shpërthen” festa në Prishtinë, Rrahmani shënon për “Dardanët” (VIDEO)

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ “Topçinjtë” zgjohen me vonesë, realizojnë 2 gola në 2 minuta (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment