Futboll Sport

Arsenali dorëzohet, nuk arrin marrëveshje me yllin e Barçës

Arsenali ia ka bërë me dije Barcelonës se nuk do ta paguajë çmimin që ajo e kërkon për mesfushorin e saj, Andre Gomes, raporton RAC1.

Barcelona është e etur ta shesë mesfushorin portugez, pasi ai ka dështuar krejtësisht t’i tregojë vlerat e veta që prej transferimit nga Valencia në vitin 2016.

Arsenali, që thuhet se është klubi i vetëm i interesuar për shërbimet e portugezit, nuk është për ngut për ta arritur marrëveshjen, prandaj dhe do të presë që kampioni spanjoll ta ulë çmimin për shërbimet e tij.

Related posts

“Më mungon t’i mbath këpucët e futbollit dhe të luaj”

Q.Autor

ËSHTË BËRË VIRALE/ Portieri gjuan në stilin “karate” kundërshtarin, përjashtohet nga loja (VIDEO)

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Monaco arrin marrëveshjen me yllin e La Ligas… (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment