Cudirat e Boterorit Futboll Sport

Çoi Francën në finale, por festimi i Umtiti po çmend rrjetet sociale

Samuel Umtiti ka prodhuar festimin më të mirë të Kupës së Botës. Kështu e quajtën tifozët në rrjetet sociale festimin e mbrojtësit të Barcelonës, pas golit me kokë ndaj Belgjikës.

Umtiti nuk mund t’i kontrollonte emocionet teksa filloi të kërcente me një festim qesharak. Më pas, ai puthi edhe stemën e Francës në fanellë.

Disa tifozë, ndërkohë, e quajtën të bukur golin, por akoma më të bukur festimin.

{“videoid”:”1531253903183″,”type”:1,”ratio”:0.75}

festimi i Umtiti on Vidnews.

 

Related posts

VJEN PROPOZIMI / Mourinho kandidat për t’u bërë trajner i gjigantëve të Championsit

Delo.autor

TMERRI SERB/ SHAQIRI flet për herë të parë për mungesën në Beograd. Ja deklarata BEFASUSE

Isa.Autor

ÇUDITË E KOMBËTQARES PAS LISTËS/ Lojtarë që nuk luajnë, 9 mbrojtës për Andorrën dhe injorohet Superiorja

Delo.autor

Leave a Comment