Futboll Sport

Dëmtohet blerja e bujshme e Interit, detyrohet të braktisë fushën

Interi pësoi një humbje befasuese me rezultatin 2-0 ndaj skuadrës zvicerane Sion.

Por më shumë se humbja zikaltrit u trishtuan shumë për shkak se u dëmtua lojtari më i ri i Interit, Radja Nainggolan.

Në minutën e 24’ belgu u detyrua të dalë nga fusha e lojës ndërsa në vendin e tij u fut Xian Emmers.

 

Related posts

BENZEMA ME ASIST FANTASTIK/ Valverde u vjedh kohën mbrojtësve dhe zhbllokon sfidën (VIDEO)

Delo.autor

‘Bomba’ vjen nga Italia, Donnarumma ka kërkuar largimin, ja klubi i ri?

Q.Autor

Tifozët zaptojnë fushën dhe kërcënojnë futbollistët, kapiteni përleshet fizikisht

Q.Autor

Leave a Comment