Futboll Seria A Sport

DRIDHET MILANI/ Sulmuesi kuqezi dëshiron të luaj në SPANJË…

Për mikrofonat e “Fox Colombia”, Carlos Bacca ka bërë një sqarim për të ardhmen e tij. “Te Villarreal isha shumë mirë. Do të doja të vazhdoja të qëndroja në Spanjë,” – ka deklaruar sulmuesi nga Kolumbia.

Më pas, qendërsulmuesi shton: “Të presim, unë nuk mund të parashikoj të ardhmen. Di vetëm që kam një kontratë me Milan dhe e respektoj. Duhet të pres të kthehem nga pushimet dhe të flas me drejtuesit e rinj. Duhet të flas për situatë, për atë që duan nga unë dhe atë që unë dua nga ata, pastaj të marrë vendimin më të mirë.”

Related posts

SELFIE TË “NXEHTA” PARA PASQYRËS/ Erjona Sulejmani e nis vitin furishëm (FOTO)

Delo.autor

“MË KANË VRARË AKUZAT PËR SHITJE NDESHJESH”/ Shpërthen presidenti i Dinamos: Do ketë gjoba dhe largime

Delo.autor

Eliminimi i Gjermanisë nga Botërori, reagon kancelarja gjermane: Të gjithë të mërzitur

Sadik.Autor

Leave a Comment