Futboll Sport

Ibrahimoviç “Zot” në Amerikë, tjetër super gol ndaj ekipit të Hykës (VIDEO)

Zlatan Ibrahimoviç vazhdon të shkëlqejë me perlat e tij në Amerikë. Sulmuesi i Los Anxheles ka shënuar një gol fantastik, në barazimin 3-3 ndaj ekipi të Jahmir Hykës, San Hoze.

Sulmuesi suedez shënoi pas vetëm një minute lojë pas e pranoi një top brenda zonës së 16-metrave, duke e dërguar topin në qoshen e sipërme të portës kundërshtare me një goditje të fortë gjysmë fluturimthi.

 

Related posts

Panucci pajtohet me realitetin/ Italiani bën lëvizjen e papritur përpara ndeshjes me Izraelin

Isa.Autor

Juventusi po konsideron rikthimin e Ancelotit në krye të stolit “Bardhezi”

Sadik.Autor

E QESHUR DHE ME GJOKSIN JASHTË/ Modelja SHQIPTARE rikthehet protagoniste në Itali (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment