Futboll Seria A Sport

Juventus pa “mëshirë”, tashmë pranë marrëveshjes me “yllin” e Interit

Skuadra e Juventus-it ka bërë disa blerje të mira këtë merkato, por “bomba” më e madhe do të jetë transferimi i Cristiano Roanldo-s, megjithëse mediat e huaja e bjënë thjeshtë çështje orësh këtë zyrtarizim.

Përveç 33 vjeçarit. “Zonja e Vjetër po mendon edhe për Mauro Icardi-n, i cili shihet të jetë si krahu i djathtë i Cristiano Ronaldo-s.

Mbetet për t’u parë nëse Juventus do tentojë t’i sjellë në skuasër lojtarët, apo gjithçka do të mbetet thjeshtë zëra merkatoje.

Related posts

NDËSHKIMI ME KARTON TË VERDHË/ Shikojeni ndërhyrjen e ashpër të Cavanit ndaj Neymarit (VIDEO)

Isa.Autor

City dhe 2 italiane, ja skedina e ekspertit për sot (FOTO)

Q.Autor

Super Rei Manaj, sulmuesi kalon sërish në avantazh kombëtaren Shpresa (Video)

Sadik.Autor

Leave a Comment