Futboll Seria A Sport

KA FESTË TEK MILANI/ Morata i thotë po skuadrës legjendare të futbollit italian

Sulmuesi i Chelseat ,Alvaro Morata, u ka thënë zyrtarëve të Milanit se do të donte të transferohej në San Siro gjatë kësaj vere.

Spanjolli ka folur me menaxherin e përgjithshëm të skuadrës, Leonardon, për një kalim në radhët e Rosonerëve, ndërsa Chelsea do 65 milionë euro për të.

Çmimi i Moratas mund të jetë problem për gjigantin italian, që po ashtu është duke e përcjellë me kujdes edhe Gonzalo Higuainin dhe Radamel Falcaon.

Related posts

“TOPI I ARTË 2018″/ Njihuni me 10 FAKTET INTERESANTE për listën e të nominuarve

Isa.Autor

“E DUA MAMIN DHE BABIN”/ Taulant Xhaka do të bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Delo.autor

“QERSHIA MBI TORTË”/ Njihuni me ish të DASHURËN e futbollistit të NJOHUR nga Serie A (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment