Futboll Gossip Seria A Sport

Marianna Gautieri/ Modelja gati të japë kontributin e saj për Milanin (FOTO)

Marianna Gautieri është vajza e ish-futbollistit të Romës, Piacenzas, Napolit etj., në Serinë A. Ajo ka fituar simpatinë e shumë fansave përmjet fotove që poston në rrjetet sociale. Ajo është një tifoze e zjarrtë e Milanit dhe shpreson që skuadra kuqezi të ringrihet në nivelet më të larta gjatë sezonit të ardhshëm.

Marianna do të jetë mbështetëse e zjarrtë në tribunën VIP të “San Siros” nëse nën drejtimin e Gattusos Milani do të japë shenjat e lavdisë së dikurshme.

Related posts

Ndeshje e çmendur/ Kroacia baraspeshon rezultatin me Mandzukic (VIDEO)

Isa.Autor

NJË SKUADËR ËNDRRASH PËR SEZONIN E RI/ Ja formacioni i Antonio Contes tek Inter (FOTO)

Delo.autor

TATUAZHET DËMTOJNË FUTBOLLISTËT/ Studimi i bërë së fundmi tregon arsyet pse ndodh kjo

Delo.autor

Leave a Comment