Futboll Sport

Më në fund arrihet marrëveshja, Mahrez bëhet me klub të ri

Manchester City dhe Leicester City më në fund kanë arritur marrëveshje për Riyad Mahrez, sipas Daily Mail.
Kampioni i Premierligës dështoi ta transferonte Mahrezin në janar, pasi nuk iu pranua oferta nga klubi i tij.

Por, tani City ka arritur marrëveshje dhe pritet ta kompletojë transferimin e tij në ditët në vazhdim.

Ai do t’iu nënshtrohet testeve mjekësore të hënën apo të martën.

 

 

Related posts

Ferdinand me kritika të ashpra: Unitedi nuk bëri asgjë për ta fituar Champions-in

Q.Autor

I TRANSFERUAR NË VERË TEK BRESCIA/ Balotelli “kërcënon” kampionët e Italisë: Peshoj sa në kohën kur isha 20 vjeç

Delo.autor

Inter e largoi si të panevojshëm, sulmuesi debuton me gol

Isa.Autor

Leave a Comment