Futboll Seria A Sport

SHQIPTARI I LAZIOS viziton monumentin e SKËNDERBEUT: Legjendat jetojnë përgjithmonë (FOTO)

Valon Berisha në këtë merkato verore është transferuar në skuadrën e Lazios në Seria A. Mesfushori duket se nuk është i apasionuar vetëm me futbollin, por në të njëjtën kohë lojtari ka gjetur kohë edhe për të shëtitur në Romë.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shihet pranë monumentit të Skënderbeut ku shkruan: “Legjendat nuk harrohen kurrë”.

25 vjeçari duket si një përforcim shumë i rëndësishëm në mesfushë për skuadrën e Lazios dhe Tare ka gjetur një pasues, i cili do të sjellë shumë ekuilibra në lojën e skuadrës nga skyeqyteti.

Përgatiti:AlpeNews.al

Related posts

Trajneri i Argjentinës: Messi është gati për Kupën e Botës

Sadik.Autor

REAGON PAS SHKARKIMIT/ Mourinho: Nuk kam asgjë për të thënë, nëse…

Isa.Autor

RUSI 2018/ Nga Modric e Rakitic, te Perisic e Mandzukic, sa shumë “yje” te Kroacia

Sadik.Autor

Leave a Comment