Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Strakosha kryen vizitat mjekësore, gati për sezonin e ri

Ndoshta të gjitha dilemat që e shihnin Thomas Strakoshën larg Lacios kanë marrë fund. Ditën e sotme ai është parë në Romë duke kryer vizitat mjekësore për ekipin e tij.

Strakosha po përgatitet për sezonin e ri dhe duket se do të jetë përsëri gardiani numër 1 i kryeqytetasve. Vitin e shkuar ai zhvilloi një sezon të jashtëzakonshëm duke qenë edhe titullar i padiskutueshëm.

Lacio këtë vit do të synojë kualifikimin në Ligën e Kampionëve, pasi vitin e shkuar e humbi atë në ndeshjen e fundit ndaj Interit. Fotot janë shpërndarë nga faqja zyrtare e Lacios në “Instagram”.

Related posts

Parashikimi-Skedina/ Këto janë ndeshjet që mund t’iu bëjnë me para sot (FOTO)

Q.Autor

E FRIKSHME/ Tifozët e GODASIN trajnerin ASHPËR, shikoni reagimin e tij (VIDEO)

Isa.Autor

Bayern Munich mendon për të ardhmen, kërkon talentin nga Italia

Sadik.Autor

Leave a Comment