Futboll Seria A Sport

Bakayoko mbërrin tek MILANI/ Kryen vizitat mjekësore dhe zgjedh numrin e fanellës

Bakajoko ka mbërritur në Milano. Ai mund të quhet një futbollist i Milanit tashmë edhe zyrtarisht. Francezi ka kryer vizitat mjekësore që kanë rezultuar të sukseshme dhe nuk kanë shfaqur ndonjë problem.

Mesfushori i mbërritur nga Çelsi do të qëndrojë për 1 vit te kuqezinjtë. Në fund të sezonit Milani mund ta blejë francezin duke nënshkruar një kontratë 4 vjeçare. Bakajoko, sipas “Sky Sport”, do të mbajë mbi shpinë numrin 14. Ai është vetëm 23 vjeç dhe do ta ndihmojë Gatuzon ti jap një impuls të ri mesfushës.

Related posts

“MAGJI” PREJ LEGJENDARI/ Rrahmani i lë të gjithë pa fjalë me “perlën“ e tij (VIDEO)

Delo.autor

PARA ELEMINATORES TË “EURO 2020″/ Panucci nuk e fton në kombëtare, reagimi i futbollistit është epik

Delo.autor

LIVE/ “Liga e Kampionëve”: Përfundojnë pjesët e para, Liverpooli dhe Barcelona dominojnë, por nuk ka asnjë gol (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment