Futboll Sport

Dita e së vërtetës për Kalenë dhe Flamurtarin, vlonjatët plotësojnë mbrojtjen

Flamurtari ka gjetur përforcimin e radhës. Pasi dështuan të merrnin Cuculin, vlonjatët kanë siguruar mbrojtësin rumun Cristian Sirghi. 31-vjeçari do të luajë në qendër të mbrojtjes.

Lojtari ka qenë dje në tribunën e “Niko Dovanës” në Durrës bashkë me mesfushorin Elton Cale, i cili pret sot përgjgijen përfundimtare të Komisionit të Zgjidhjes së Konflikteve të FSHF-së për zgjidhjen e kontratës me Kukësin, e cila e pengon të kalojë te Flamurtari.

 

Related posts

SHPËRTHEN PRESIDENTI I PARTIZANIT/ Gaz Demi: Ndeshja pa tifozë? Ishte si e DH**rë

Isa.Autor

Më i nënvlerësuari në botë, 5 statistikat që tregojnë se Firminho është jetik për skuadrën

Sadik.Autor

TËRMETI TRAGJIK/ Teuta në ndihmë të qytetit të Durrësit: Dhurojmë të gjitha paratë nga ndeshja me Skënderbeun (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment