Futboll Seria A Sport

E BURGOSI TEK LAZIO/ SPECIALISTI “TARE” gati të rinovojë me YLLI SERB

Në këtë merkato Lacio i rezistoi shumë ofertave për Milinkoviç-Saviç, dhe tashmë drejtuesit kanë bërë hapa përpara për rinovimin me yllin serb. Presidenti Lotito dhe Tare, janë takuar me agjentin e Milinkoviç, dhe negociatat kanë nisur, por ende pa një marrëveshje, e cila pritet të mbyllet ndoshta që javën tjetër.

Agjenti i serbit, shëtiti nëpër Europë këtë merkato, duke mbledhur oferta për të, por asnjëra nuk i hyri “në sy” presidentit Lotito, duke refuzuar çdo shifër poshtë 120 mln eurove.

Related posts

ËSHTË ZYRTARE/ Stephan El Shaarawy vendos të luajë në Kinë, ja përfitimet

Delo.autor

Pep Guardiola: Nëse do t’u thosha lojtarëve të mi të ndryshonin lojën e tyre, do të mendonin se jam frikacak

Sadik.Autor

Kjo nuk i duhej Rusisë para Botërorit, FIFA hap hetimet

Sadik.Autor

Leave a Comment