Futboll Ndeshjet Live Sport

E pabesueshme/ Shkëndija humbet penalltinë e dytë përballë norvegjezëve (VIDEO)

Skuadra e Shkëndijës luan aktin e dytë të sfidës me skuadrën e Rosenborgut. Skuadra nga Tetova ka dështuar për të fituar në ndeshjen e parë e zhvilluar në Norvegji.

Ekipi i drejtuar nga Qatip Osmani nuk ka arritur të shënoi në takimn e dytë edhe pse ka patur 2 penallti duke humbur si me Ibrahimin ashtu edhe me Eminin.
{“videoid”:”1535656956147″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Related posts

Messi apo Ronaldo? Zbuloni cili ishte më i suksesshëm në vitin 2017

Q.Autor

GATTUZO ZGJEDH LOJTARËT/ Modricin bashkëlojtar, Pogban kundërshtar

Isa.Autor

KRITIKON MBAPPE DHE NEYMAR/ Van Gaal: PSG nuk ka për ta fituar kurrë Champions-in kështu…

Delo.autor

Leave a Comment