Europa League Futboll Sport

Është 34 vjeç/ Quaresma “TURPËRON” KEQ SERBËT e Partizanit të Beogradit (VIDEO)

Janë zhvilluar ditën e djeshme ndeshjet e fazës “Play Off të vlefshme për grupet e Europa Ligës dhe Partizani i Beogradit është përballur me skuadrën e Beshiktashit. Disa momente shumë të bukur të lojtarit Rikardo Kuarezma i cili edhe pse në moshën 34 vjeçare arrin të trupërojë lojtarët serb të Partizanit të Beogradit.

Ndeshja ka përfunduar me shifrat e barabarta 1-1 dhe vazhdon të jetë e hapur për ndeshjen e kthimit që do të zhvillohen pas një jave. Ndërkohë në videon e mëposhtme shijoni spektaklin e Kuarezmës.

 

 

Related posts

ZBULOHET PRAPASKENA E BUJSHME/ Milan ka refuzuar një ofertë të “çmendur” për yllin Leao nga skuadra e…

Delo.autor

GARANTON SUKSES POR JO NË…/ 114 gola pa titullin kampion, Barcelona është e paralajmëruar

Delo.autor

PREMIER LEAGUE/ Surprizon Wilshere, gati rinovimi me Arsenalin

Sadik.Autor

Leave a Comment