Futboll Seria A Sport

TËRMET TEK MILANI/ Kuqezinjtë humbasin “YLLIN” e skuadrës kundër NAPOLIT

Kuqezinjtë po e presin me padurim ndeshjen e Milanit kundër Napolit. Ndeshja e cila zhvillohet të shtunën pritet të sjellë spektakël.

Por, Milan ka dhënë një lajm aspak të mirë për tifozët. Ylli, Ricardo Rodriguez pritet të mungojë pasi që është i pezulluar me kartona.

Në vend të tij, pritet të luajë Jack Bonaventura. Kujtojmë që për ekipin e drejtuar nga Gatusso nuk do të jetë i gatshëm as mesfushori Colhanglu.

Related posts

KATËR TË ARRESTUAR/ Skandal në hotelin e Real Madridit (VIDEO)

Delo.autor

PROJEKTON GODITJEN E MADHE NË JANAR/ Gati 120 milionë euro për yllin e Atleticos…

Delo.autor

Totti i rrëfyer nga Totti, tani keni mundësi ta gjeni dhe libër

Sadik.Autor

Leave a Comment