Futboll Sport

FUTBOLL DHE POLITIKË/ Befasojnë tifozët e Tiranës, ja çfarë shkruhet në pankartën e tyre

Një grup tifozësh të Tiranës në stadiumin Selman Strëmasi, ndërsa kanë shkuar për të ndjekur ndeshjen mes Tiranës dhe Kamzës, kanë nxjerrë edhe në pankartë me mbishkrimin: “Mbro Teatrin”.

Bardheblutë, përveç futbollit, dëshmojnë edhe një herë tjetër se janë një komunitet i madh i qytetit, dhe shqetësohen për të gjitha problematikat që e rrethojnë atë.

Related posts

“EURO 2020″/ “Shpërthen” festa në Alianz Arena, Gorecka ndëshkon Hungarinë (VIDEO)

Delo.autor

E ARDHMJA E IBRAHIMOVIC NË DYSHIM/ Ish-mbrojtësi “kuqezi”: Ju tregoj pse suedezi ka vendosur të largohet

Delo.autor

“PATA SHANSIN PËR TË SHKUAR TEK CHELSEA DHE CITY”/ Van Dijk: Ja pse zgjodha Liverpulin

Delo.autor

Leave a Comment