Futboll Seria A Sport

Je mërzitur që nuk do luash me Ronaldon? Ja përgjigja befasuese e Higuainit

Gonzalo Higuain nuk ndjen keqardhje që nuk do të luajë me Cristiano Ronaldon te Juventusi.

Sulmuesi argjentinas sot është prezantuar te Milani, duke i dhënë fund qëndrimit dy vjeçar te Juventusi.

“Unë tashmë kam luajtur me të… nuk ndjej aspak keqardhje. Jam shumë i lumtur për këtë sfidë të re”, është përgjigjur Higuain.

Higuain te Milan do të mbajë fanellën me numër 9.

Related posts

“EURO 2020 ËSHTË SKANDAL I VËRTETË”/ Belgjika e Holanda “shpërthejnë” për formatin e ri, ja deklaratat

Delo.autor

URREJTJA E…/ Tifozi i Partizanit të Beogradit: Uroj që në ndeshjen Tirana-Crvena të rrëzohet në meteor i madh dhe të vrasë të gjithë futbollistë…

Delo.autor

Tjetër rekord nga Messi, shënoi golin më të shpejtë në karrierë

Q.Autor

Leave a Comment