Futboll Sport

KAOSI NË KORÇË/ Skënderbeu dhe Partizani presin ndëshkimin e FSHF-së

Dhuna në ndeshjen Skënderbeu-Partizani në javën e kaluar do të jetë në qendër të vëmendjes në mbledhjen e radhës së Komisionit të Disiplinës pranë FSHF-së.

Mbledhja e posaçme pritet të ndodhë ditën e nesërme, ku do të dalin dhe vendimet përfundimtare për të dyja klubet.

Si Partizani ashtu dhe Skënderbeu rrezikojnë të gjobiten dhe të zhvillojnë takimet në shtëpi pa praninë e tifozëve, nisur nga precedenti i së kaluarës.

Related posts

LIVERPOOL-CARDIFF CITY/ Skuadra e Klopp arriti të triumfojë, ja notat e lojtarëve

Delo.autor

“U rrita në mes të grurit dhe deleve, babain e kam nga Shqipëria”/ Rrëfimi emocionues i presidentit të Steauas

Delo.autor

Messi nuk e dëshiron te Barça/ Griezmann po transferohet drejt një tjetër klubi

Delo.autor

Leave a Comment