Futboll Seria A Sport

LAJMI I FUNDIT: Dy SUPER LOJTARËT pas pak do të kryejnë testet mjekësore tek MILANI

Dy transferimet e reja nga Milan, Gonzalo Higuain dhe Mattia Caldara do t’iu nënshtrohen testeve mjekësore sot. Sipas MilanNews.it, testet mjekësore për Higuain janë planifikuar në ora 08:30, i cili arriti në Milano një natë më parë.

Po ashtu faqja e MilanNews shkruan se edhe Caldarado ti bashkohet sulmuesit argjentinas në klinikën La Madonnina në mëngjes, edhe pse ai nuk do të dalë në aeroportin e Malpensas deri në orën 08:30.

Rossonerët duhet të paguajnë fillimisht 18 milionë euro në sezonin e parë duke e marrë ne huazim me një opsion blereje prej 36 milionë euro , ndërsa ish-mbrojtësi i Atalantës tani i Juventusit është caktuar të shkëmbejë klubet me Leonardo Bonucci.

Related posts

Kondogbia: Inter është një skuadër bordello

Q.Autor

SFIDA E KTHIMIT NË CHAMPIONS/ Portieri i i “Zonjës së Vjetër”: Ajaxi na dha një leksion të mirë…

Delo.autor

Reali e dëshiron me çdo kusht, Presidenti i Bilbaos jep përgjigjen zyrtare për Kepa-n

Q.Autor

Leave a Comment