Champions League Futboll Sport

LIVE/ NAVAS portieri më i mirë i Ligës se Kampionëve për sezonin e kaluar

UEFA ka zgjedhur portierin më të mirë për sezonin e kaluar. Ai është portieri i Real Madridit, Keylor Navas.

Pasi ka marrë këtë çmim, Navas ka falënderuar të gjithë, përfshirë edhe kapitenin e tij, Sergio Ramos.

Related posts

E BUJSHME/ Mesfushori Vidal acaron tifozët e Inter, puth stemën e Juventus gjatë përqafimit me Chiellini-n (VIDEO)

Delo.autor

E PABESUESHME/ Mayweather dhe DJ Khaled në telashe, përfundojnë në gjyq për…

Isa.Autor

FUTBOLL NË AEROPORT/ Lojtarët e Liverpoolit dhurojnë SPEKTAKËL… (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment