Futboll Gossip Seria A Sport

MAHNITËSE DHE SENSUALE/ Keita ”rikthen” bukuroshen italiane në Serie A (FOTO)

Një ditë më parë, Keita Balde nënshkroi zyrtarisht për Interin, duke u rikthyer në Itali pas një viti të kaluar te Monaco. Me rikthimin e tij në Serie A – më parë ka luajtur te Lazio – kampionati italian “rifiton” edhe një bukuroshe seksi, që i shtohet listës së zonjave apo partnereve të futbollistëve që luajnë në këtë kompeticion.

Modelja italiane Simona Guatieri ka filluar t’i çmendë që tani tifozët e Interit, ndërsa më parë ishin lacialët që linin kokën për të. Simona është në formë fantastike dhe fotot e saj në Instagram e tregojnë më së miri, pasi nuk ngurron kurrë të shfaqë anën më të mirë të vetes…

Related posts

Gattuso: Kemi bërë një hap mbrapa

Delo.autor

KATASTROFA NË LIGË E KOMBEVE/ Turpi i 7 i Gjermanisë, e filloi me SHQIPËRINË

Isa.Autor

KALENDARI EURO 2020/ Ja renditja në Grupin H dhe 4 ndeshjet e radhës të Shqipërisë

Delo.autor

Leave a Comment