Futboll La Liga Sport

MERKATO E ÇMENDUR/ REALI shumë pranë TRANSFERIMIT 250 MILIONË EUROSH

Real Madridi po planifikon që të bëjë çmenduri në ditët e fundit të merkatos verore. Skuadra madrilene e humbi Cristiano Ronaldon dhe Florentino Perez po e kërkon një zëvendësues për të.

Sipas AS, Real Madridi është duke bërë gati ofertën prej 250 milionë eurosh për Harry Kane.

Ulmuesi anglez është i gatshëm që ta lë Tottenhamin, andaj madrilenët do të bëjnë ofertën e majme për të.

Related posts

Franca e para, në pikiatë Gjermania dhe Argjentina. Ja renditja e FIFA-s, pas Botërorit

Isa.Autor

E BUJSHME/ Dy argjentinas në një marrëveshje. Juventus dhe PSG projektojnë shkëmbimin e madh

Delo.autor

“LAMË DY PIKË ME VLLAZNINË”/ Frashëri: Luajmë vetëm finale, ja si e mposhtim Kastriotin

Delo.autor

Leave a Comment