Futboll Seria A Sport

MILANI NË FESTË/ Leonardo i papërmbajtshëm, përgatit goditjen e dyfishtë

Pasi ka marrë Gonzalo Higuain dhe Mattia Caldara nga Juventus, njeriu i merkatos së Milan, Leonardo, kërkon t’i dhurojë dy lojtarë të tjerë Gattusos-s.

Në shënjestrën e tij është braziliani i Shakhtar, Bernard, të cilit i është ofruar një kontratë e pasur katërvjeçare, dhe francezi i PSG, Adrien Rabiot, i cili pëlqehet shumë edhe nga Juventus.

Related posts

FULHAM-MANCHESTER CITY/ Guardiola synon fitoren për të qëndruar afër rivalit të kreut (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

LIVE/ “EURO 2020”: Mbyllet ndeshja Holandë-Austri. Rezultati 2-0

Delo.autor

Pjesa e parë në Champions / Liverpool tmerron City-n, Roma ndëshkon veten (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment