Futboll Seria A Sport

NUK BINDI/ ANDRE SILVA me “valixhe në duar”, ja e ardhmja e sulmuesit (FOTO)

Milani është padyshim një kantier ndërtimi ku po ndërtohet dhe sitemohet gjithçka. Drejtuesit kuqezinjë janë duke bërë një punë intensive në merkato. Pas ardhjes së Higuainit, Baka dhe Kalinic duhet të gjenin një tjëtër skuadër për të mos pranuar stolin.

Në të njtin stad qëndron edhe Andre silava. Sulmuesi portugez erdhi me shumë bujë por nuk arriti të bind me paraqitjet e tij.

Skuadra e cila ka shfaqur interes për luzitanin është Monako, francezët kanë nisur tratativat me Leonardon dhe Maldinin për këtë lëvizje.

Përgatiti:AlpeNews.al

Related posts

PARA NDESHJES CHAMPIONS/ Përleshje mes tifozëve të Lyonit dhe “Katalanasve”, spanjollët sulmojnë me spraj

Delo.autor

BARAZON SHIFRAT/ Shikoni çfarë goli shënon Gareth Bale kundër Kroacisë (VIDEO)

bora.autor

Dështim katastrofal i ‘VAR’/ Napoli shënoi në pozicion të parregullt, ndërsa një gol i rregullt ju anullua…

Q.Autor

Leave a Comment