Futboll La Liga Sport

PATI FATIN E BABAIT/ Një tjetër ZIDANE LARGOHET nga REAL MADRIDI

Pas babait Zinedine, një tjetër Zidane është gati të largohet nga Real Madrid. Luca, portieri francez, i lindur në vitin 1998, ka bërë valixhet gati për t’u larguar nga Madrid, por jo nga Spanja, sepse etapa e ardhshme e karrierës së tij do të jetë Elche.

Sipas “El Mundo Deportivo”, Real ka vendosur ta huazojë djalin e Zidane te skuadra e Secunda Division, pasi kishte përfunduar portier i katërt pas ardhjes së Courtois dhe për rritjen e tij të mëtejshme është e nevojshme të luajë.

Related posts

E PABESUESHME/ Tifozi e rrëzon pak kilometra nga fundi, shikoni çfarë i bën çiklisti (FOTO)

Delo.autor

E PABESUESHME/ Futbollisti shqiptar i jep fund karrierës për të punuar kamarier

Delo.autor

Provat e lira/ Hamilton “fluturon” edhe në Austri, Vettel i treti

Isa.Autor

Leave a Comment