Futboll La Liga Sport

Perez gëzon madrilenët/ Gjen futbollistin ideal që do të luajë krah Marcelos

Chelsea mund të i ikë njëri nga talentët më të mëdhenj. Sipas Marca, Real Madridi dhe Atletico duan të nënshkruajnë Marcos Alonso, dhe gjithashtu besojnë se ish- futbollisti i Fiorentina mund të largohet për aq pak sa 30 milionë euro.

27-vjeçari bëri debutimin e tij gjatë Kupës së Botës 2018, duke konfirmuar stilin e shkëlqyer që ai është në Chelsea ku ka arritur 13 gola që nga bashkimi në 2016.

Marca pretendon se Marcelo ka nevojë për përforcim në mesfushë dhe se Alonso është parë sifutbollisti ideal.

Related posts

Po tradhtohet nga lojtarët? Ja çfarë thotë Zidane

Q.Autor

Një tjetër legjendë spanjolle në Japoni, Fernando Torres prezantohet tek Sagan Tosu

Isa.Autor

Përgatituni për një MILAN të madh/ LEGJENDA KAKA merr një ROL të ri te kuqezinjtë

Isa.Autor

Leave a Comment