Futboll Seria A Sport

PLAS TEK LAZIO/ Lotito tërbohet me trajnerin Inzaghi, “përgjohen” telefonatat

Një telefonatë “e përgjuar” rastësisht dhe më pas e postuar në rrjetet sociale po bën xhiron e botës në internet. Presidenti i Lazio, Claudio Lotitto, flet në telefon me një person të panjohur, të cilin e thërret Simone, duke hipotezuar se bëhet fjalë për trajnerin Inzaghi, nisi edhe mënyrë sa bëhet biseda. Toni i zërit të “boss”-it të Lazio është shumë i ashpër.

“Duhet të jem i sigurt se ai që nuk mund të luajë, nuk mund të luajë. Cili ndihet keq, ndihet keq, – ulëriti padroni bardhekaltër, që më pas vazhdon. – Tërë kohës ankohesh për gjithçka, por ke një skuadër dhjetë herë më të mirë, që vlen dhjetë herë më shumë se të tjera…”

Mbetet për t’u parë, përse vjen i gjithë ky tension në shtëpinë e Lazio…

 

Related posts

Dyshime për trukime, në Sllovaki marrin shembull Skënderbeun: Kampionët i pret dënimi…

Sadik.Autor

TRIUMFI ME “MANITA” NDAJ PORTOS/ Trajneri Klopp: Kemi shënuar ndoshta jo golat më të bukur, por…

Delo.autor

Transformimi i pabesueshëm fizik që pësojnë trajnerët e Barcelonës

Sadik.Autor

Leave a Comment