Futboll La Liga Sport

PLAS TEK REALI/ PEREZ tregon se kush është FAJTORI për humbjen e MADRILENEVE

Florentino Pérez tashmë po përgatit revolucion në Real. Është e qartë se ky ekip ka nevojë për përforcime të reja dhe axhenda është e mbushur me emra të klasit botëror.

Florentino Pérez fokusohet për të përforcuar mesfushën, pasi që sipas tij aty është pika e dobët e Los Blancos. Dhe në këtë kuptim Perez dëshiron ta transferojë Miralem Pjanic.

Boshnjaku është kërkuar shumë nga Real Madridi pasi që thuhet që ai së bashku Kroosin dhe Modricin mund të sjellë freski në Real.

Florentino Perez nuk do të përmbajë pas asaj që ndodhi në Supercopa dhe mund të vërë në tryezë deri në 80 milionë euro për të bindur Juventusin për ta transferuar Pjanicin.

Related posts

Zyrtare: Chelsea kompleton transferimin e Ross Barkley

Q.Autor

PARA NDESHJES NDAJ SERBISË/ Joachim Low: Nëse luan në kualifikueset me një skuadër të re, atëherë…

Delo.autor

Gjetan Keta në ring më 2 qershor, duelon ndaj ish-kampionit të botës

Sadik.Autor

Leave a Comment