Futboll Sport

PO SURPRIZOJNË/ Teuta “trondit” merkaton, “rrëmben” kampionin e Skënderbeut

Skuadra e Teutës ka bindur mbrojtësin e Skënderbeut Tefik Osmanin të firmosë me ekipin durrsak.

Lajmi është konfirmuar nga skuadra bregdetare në faqen e saj në “Facebook: ku shpreh lumturinë për bashkimin me 33-vjeçarin pas 4 vitesh.

” Zyrtare : Tefik Osmani lojtar me ri i Teutës! Si e vlerësoni afrimin e tij? Ai është rikthyer në shtëpi!”

Detajet e marrëveshjes do të zbulohen më pas nga klubi durrsak.

Osmani mbyll kapitullin e suskesshëm me Skënderbeun ku fitoi shumë tituj dhe mori pjesë në fazën e grupeve të Europa League.

 

Related posts

PRONARI I INTERIT PASKA TALENT SI KËNGËTAR/ Shihni sa bukur këndon në gjuhën kineze (VIDEO)

Delo.autor

E BUJSHME NË SPANJË/ Barcelona zemërohet me yllin e ri të ekipit, gjithçka për faj të…

Delo.autor

Mesfushori SHQIPTARË nis vizitat mjekësore, një hap larg firmës me Lazion (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment