Poston foto me RONALDO/ Elseid HYSAJ kap “ngushtë” ish-lojtarin e Juventusit (FOTO)

Chievo ditën e djeshme luajti ndeshjen e parë në kampionat për sezonin e ri dhë në përfundim të ndeshjes, ish-lojtari bardhezi, Xhakerini ka postuar një foto në “Instagram”, ku me shaka shprehet se është portugezi që i ka kërkuar një foto.

Në këtë status ka komentuar edhe Elseid Hysaj, i cili ironizon duke i thënë se të vazhdojë të ëndërrojë për këtë gjë.

Juventus në këtë ndeshje ka fituar vetëm në minutat e fundit, pasi në fillim ka kaluar në avantazh,m por më pas e ka parë situatën në disavantazh të një goli, por në fundin e ndeshjes gjithçka është përmbysur nga kampionët e Italisë dhe ky 90 minutësh ka përfunduar me rezultatin 2-3. Cristiano Ronaldo nuk shënoi në ndeshjen e tij të parë.