Futboll Ndeshjet Live Seria A Sport

ROMA-ATALANTA/ Verdhekuqtë rikthen në lojë me një gol të FLORENZIT (VIDEO)

Roma ka arritur që të ngushtojë rezultatin në 2-3, ndaj Atalantës. Golin për romakët e ka shënuar Alessandro Florenzi që realizoi në minutën e 60” të takim.

Për më shumë shikoni golin.

Related posts

NË KËRKIM TË NJË MBROJTËSI/ Milan lëshon “tentakulat” tek klubi i Premier…

Delo.autor

Merkato aktive e Milanit në verë, këto priten të jenë afrimet dhe largime

Sadik.Autor

CONTE E DËSHIRON NË EKIP/ Inter gati të përmirësojë ofertën për mbrojtësin Kumbulla

Delo.autor

Leave a Comment