Futboll Sport

Sarri sot do ta japë lajmin e madh për Chelsean

Menaxheri i Chelseat, Maurizio Sarri, do të tregojë se Eden Hazard dhe Thibaut Courtois nuk do të shiten, shkruan Daily Mail.

Në bisedimet që do të mbahen të premten italiani do t’i tregojë dyshes, të cilët kanë qenë secili i lidhur me Real Madridin, se Blues nuk janë të gatshëm të shesin.

Chelsea nuk ka qenë në gjendje të sigurojë një zëvendësim për Courtois, dhe gjithashtu nuk janë të impresionuar nga vlerësimi i Madridit prej 40 milionë eurove për portierin.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja miqësore Juventus-Tottenham. Rezultati 0-1

Delo.autor

SYNOJNË SUPERLIGËN/ Klubi SHQIPTAR me president të ri, gati privatizimi

Isa.Autor

Nainggolan: S’kam oferta, nuk iki nga Roma

Q.Autor

Leave a Comment