Futboll Premier League Sport

SPEKATAKOLAR/ Aguero nuk ndalet me gola, shikoni këtë perlë (VIDEO)

Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Huddersfieldit.

Golin e ka realizuar Aguero në minutën e 35’ që është goli i tij i dytë në ndeshje.

Për më shumë shikoni videon.

 

Related posts

ARRESTOHET CONOR MCGREGOR/ Incident me celularin e një fansi

Delo.autor

BRAKTISI SHQIPËRINË/ ITALIA rrëmben portierin “SHQIPONJËN” dhe e ul në stol

Isa.Autor

E FRIKSHME/ Montpellier fiton derbin, por rrezikon humbjen në tavolinë

Isa.Autor

Leave a Comment