Futboll Seria A Sport

Të gjithë sytë te Ronaldo/ Shikoni çfarë bën ish lojtari i Juventusit (VIDEO)

Ndoshta askush nuk do ta besonte por Chievo po fiton 2-1 gjatë debutimit të Ronaldos me Juventusit.

Në minutën e 56 ishte ish-‘ylli’ i “Zonjës së Vjetër” Emanuele Giaccherini ai i cili shënoi nga pika e bardhë e penalltisë.

Related posts

“THE BEST AWARDS”/ Nis ceremonia e organizuar nga FIFA. Të gjithë sytë tek Messi, Ronaldo dhe Van Dijk (VIDEO)

Delo.autor

Antonie Griezmann e refuzon kontratën e re me Atleticon, gjithnjë e më pranë Barcelonës

Q.Autor

E PABESUESHME/ Heroi i Tripletës së Interit nuk tërhiqet, firmos me ekipin e San Marinos dhe luan…

Delo.autor

Leave a Comment