Futboll La Liga Sport

BEFASON FELIPE LUIS/ Oferta e PSG-së? Nuk më ka interesuar asnjëherë

Mbrojtësi i majtë i Atletico Madridit, Filipe Luis u rikthye të komentojë zërat e fundit të merkatos, që e lidhnin atë me një kalim te kampionët e Francës, Paris Saint Germain.

Ai deklaroi se zërat për largimin e tij nga Madridi u përhapën rreth 3 javë më parë, por asnjëherë nuk e vuri në dyshim qëndrimin te ‘los Cholconeros”, ndërsa tregoi se kishte folur me drejtuesit e klubit, duke ju shprehur dëshirën për të qëndruar.

Filipe Luis deklaroi se kurrë nuk ka këmbëngulur për t’u larguar dhe se shumë gënjeshtra janë shkruar për atë gjatë kësaj kohe, ndërsa theksoi se është maksimalisht i përqendruar të ndihmojë skuadrën në fushë.

Related posts

Xavi zbulon ndryshim taktik në fitoren 6-2 të Barçës kundër Realit

Sadik.Autor

E BUJSHME/ Sportistët që mbulohen nga “miliardat”, ja kush e sundon PLANETIN

Isa.Autor

ËSHTË LËNË JASHTË TURIT PARASEZONAL/ Icardi pret Juventusin për 3 javë, më pas shqyrton kalimin tek…

Delo.autor

Leave a Comment