Futboll Seria A Sport

BEFASON LOJTARI I MILANIT/ Refuzova ofertën e Parisit sepse kuqezinjtë janë…

Ricardo Rodriguez ka konfirmuar një nga zërat që ka dalë në ditët e fundit të merkatos së verës: “Interesimi i Paris Saint-Germain për mua ishte konkret, por si e shikoni jam ende në Milano. Nëse më trajtojnë mirë unë qëndroj besnik dhe te Milan më kanë trajtuar me të vërtetë shumë mirë,” – ishin fjalët e zviceranit për “Tagblatt.ch.”

Ndërkohë, sipas asaj që shkruan sot “AS”, Milan është vënë në gjurmët e sulmuesit të Fluminense, Pedro Guilherme, duke iu shtuar konkurrencës së Real, Roma dhe Sevilla. Futbollisti i lindur në vitin 1997 e ka 50 milionë euro klauzolën për prishjen e kontratës, por në janar ai mund të blihet edhe për më pak se 25 milionë euro.

Related posts

Inter në “pole position” për Strurridge, por edhe Roma shpreson…

Q.Autor

TEKNIKU FRANCEZ 4 VITE PA EKIP/ Trajneri Blanc: Dua të punoj akoma, me një klub ose…

Delo.autor

E PABESUESHME/ Juventus më 10 lojtarë shënon kundër Valencias (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment