Futboll Seria A Sport

Cilësohej “ylli” i së ardhmes/ Lojtari “shfryn” pas largimit nga Interi: Atje luajta pak sepse…

Yann Karamoh është larguar nga Interi drejt Bordeaux dhe menjëherë është rikthyer të flasë për situatën që kaloi te zikaltërit. Në një prononcim për mediat sulmuesi është shprehur se për një kohë të gjatë ka pritur të ketë hapësirë në skuadër, mirëpo diçka e tillë nuk ka ndodhur.

“Mezi po pres për të luajtur dhe të kem hapësirë në fushën e lojës, sepse te Inter kisha shumë pak. Pres të bëj një sezon shumë të mirë dhe kam ardhur këtu sepse kjo është një skuadër që luan një futboll shmë të mirë, por edhe sepse në Europë bëhen shumë ndeshje gjatë një sezoni”, ka thënë lojtari.

Related posts

Klasifikimi në Grupin E/ Brazili dhe Zvicra drejt kualifikimit për 1/16

Sadik.Autor

Reali merr vendimin e madh për Bale dhe Benzema

Q.Autor

SKANDALI I TRUKIMEVE NË SPANJË/ U luajtën goditjet nga këndi te ndeshja që i dha titullin Realit

Delo.autor

Leave a Comment