Futboll Sport

JOSHËSE DHE BOMBASTIKE/ Lojtare shahu dhe kriminologe, a ka më SEKSI se… (FOTO)

Lojtare shahu, modele dhe një nga muzat e ‘Play Boy’. Charlie është një nga femrat më seksi që po bën ‘namin’ në rrjetet sociale. Në fëmijëri ajo ka qenë kampione në Kanada në lojën e shahut, ndërsa tashmë po thyen rekorde në ‘Instagram’ me format e saj seksi.

Ajo ka studiuar për Kriminilogji në Universitetin e Torontos. Emri i saj i vërtetë është Anna Ewa Krosinka, e lindur në Poloni por e rritur në Kanada.  Ajo është një femër që i pëlqen të provojë dhe për këtë preferon të gjitha llojet e disiplinave artistike.

 

“Më pëlqen piktura, po studioj fotografinë dhe gjithashtu po përpiqem që të mësoj hipizëm. Dhe, natyrisht jam gjithmonë gati të luaj shah nëse më kërkon dikush”- thotë Charlie.

Më parë ajo është shpallur dy herë Miss Hawaiian Tropic dhe Miss Toronto. Mirëpo, duket se nuk e shikon vetën “aq seksi”.

“Sinqerisht nuk mendoj për veten që jam aq shumë seksi”- ka thënë ajo.

Related posts

Zyrtare: Laporte lojtar i Manchester Cityt

Q.Autor

SHKRUHET HISTORIA NË FUTBOLL/ Po bëhet virale, një 13-vjeçar debuton me skuadrën profesioniste (VIDEO)

Delo.autor

U eleminuan nga Botërori, trajneri i Kombëtares jep lamtumirën

Isa.Autor

Leave a Comment