Futboll Sport

Kur porta ka 2 PORTIERË/ Mbrojtësi shpëton 5 herë ekipin nga gola të sigurt (VIDEO)

Një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, vjen nga Franca. Është qendër mbrojtësi i Olimpikut të Lionit, Xhejson Denaier, i cili në një seancë stërvitore të ditës së djeshme, ka shpëtuar jo pak, por plot 5 herë portën e tij, në disa momente ku portieri nuk kishte çfarë të bënte.

Të gjithë shokët e tij u habitën, dhe mbetën të shtangur nga këto pritje fantastike të Denaier. Për më tepër, video flet qartë…
{“videoid”:”1536748757433″,”type”:1,”ratio”:0.75}

Related posts

Kane: Nuk ishte ky fundi që kisha ëndërruar për Botërorin

Sadik.Autor

E TRISHTË/ Mposhti Muhamed Ali dhe i mori titullin, ndërron jetë legjenda amerikane e boksit

Delo.autor

PROJEKTOHET INTER I MADH/ Zikaltrit nisin kontaktet me sulmuesin e Chelsea

Isa.Autor

Leave a Comment