Futboll Sport

LIGA E KOMBEVE/ Zbulohet formacioni: Shikoni surprizën e madhe të PANUCCI kundër Skocisë

Kristian Panuçi ka bërë sërish ndryshime të mëdha në formacion. Ai ka ulur në stol Hykën dhe në vend të tij pritet të aktivizojë të riun Ndoji.

Sipas asaj që raporton “Supersport”, një tjetër ndryshim i madh është edhe ulja në stol e Migjen Bashës, një nga më të mirët kundër Izraelit. Në vend të tij pritet Sabjen Lilaj. ndërkohë, Në majën e sulmit do të jetë Bekim Balaj dhe jo Guri, ashtu sikundër është bërë e ditur nga gazeta qysh sot.

Emanuele Ndoj është mesfushor, dhe luan për skuadrën e Breshias, në Serinë B italiane. 21-vjccari, i cili është 1.87 metra i gjatë, ka qenë pjesë e Kombëtareve të moshave, si dhe tashmë është grumbulluar, në dy ndeshje edhe me Kombëtaren A.

Related posts

Spalletti tallet me tifozët e Milan: Poshtë mbeteni edhe po fituat 3-0

Sadik.Autor

PO SHKËLQEN NË BUNDESLIGA/ Bayern nis kontaktet me Perez për të mbajtur mbrojtësin… (FOTO)

Delo.autor

Ajax, Overmars zbulon misterin: “Younes ka firmosur me Napolin!”

Q.Autor

Leave a Comment