Futboll Sport

RIKTHIMI TEK ZONJA E VJETËR/ Raiola do të bisedojë me Juventusin për Pogban

Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola, do të takohet me Juventusin që të bisedojë lidhur me mundësinë e rikthimit të mesfushorit në Torino.

Pogba vazhdimisht ka dhënë shenja që nuk është i lumtur në Manchester United për shkak të Jose Mourinhos, shkruan Gazeta Express.

Plani për ta sjellë Pogban në Juventus ka filluar dhe shumë shpejtë do të ketë takim mes Raiolas dhe drejtuesve të “Zonjës së Vjetër”.

Gjatë kohës sa ishte lojtari i Juventusit, Ai është paraqitur 178 herë, duke i shënuar 34 gola dhe duke bërë 43 asistime.

Pogba pastaj është shitur te Manchester Unitedi për 105 milionë euro.

Related posts

DREJTUESIT E KLUBIT TË INTER “DHIMBJE KOKE”/ “Zikaltërit” humbin 45 milionë euro, ja arsyeja …

Delo.autor

Blatter: Anglia meriton të presë Kupën e Botës në vitin 2030

Sadik.Autor

ZBULON PRAPASKENËN E PENALLTISË NDAJ HIGUAIN/ Portieri i Juventusit: CR7 më tha që të…

Delo.autor

Leave a Comment