Futboll Seria A Sport

RONALDO nuk po shënon/ Vjen deklarata “BOMBË” nga Christian Vieri, CR7 nuk ka…

Christian Vieri ka kërkuar që të mos kritikohet Cristiano Ronaldo pasi ende nuk ka shënuar gol me Juventusin në Serie A. Ish sulmuesi i Italisë beson se yllit portugez i ka munguar fati në takimet e para në Serie A.

“Duhet të lihet i qetë. Në Itali, jemi në gjendje ta kritikojmë, por problemi për mua nuk ekziston”, deklaroi Vieri për mediat italiane.

“Gjithmonë ka shënuar shumë gola. Ai dëshiron të shënojë dhe nëse do të kishte fat do t’i kishte shënuar 5 gola në 3 ndeshje. Rastet i kishte, topi nuk deshi të hynte”, u shpreh ai.

Related posts

100 NDESHJE ME BAYERN NË CHAMPIONS/ Neuer: Objektivi ynë është t’i marrim sfidat një nga një dhe…

Delo.autor

PAS TIRANËS/ Gjykata pezullon garën e FSHF-së në gjithë vendin. Veliaj fiton gjyqin e dytë ndaj Armand Dukës

Delo.autor

MJEKËT E PRISNIN NË TORINO/ Ronaldo “zbarkon” në Barcelonë për të promovuar…

F.autor

Leave a Comment