Futboll Ndeshjet Live Sport

STRAKOSHA KATASTROFAL/ Roma shënon golin e parë kundër Lazios (VIDEO)

Roma ka kaluar në epërsi ndaj rivalit të qytetit Lazios në kuadër të Serie A-së. Golin e shënuar Lorenzo Pellegrini pak çaste pa përfunduar pjesa e parë.

Pas një rromuje të shkaktuar në zonën e Lazios, Pellegrini me mjeshtri e dërgoi topin në rrjetën e Strakoshas. Ky i fundit bëri një dalje të pasigurtë duke marr fajin maksimal për golin e pësuar.

Related posts

I JASHTËZAKONSHËM/ Realizim i “çmendur” nga 65 metra, në Serinë B zgjedhin golin e vitit (VIDEO)

Delo.autor

Suarez e konsideron veten “perfeksionist”, tregon si duhet luajtur kundër Portugalisë

Isa.Autor

SHTYHET STARTI I SUPERIORES/ Viti i ri kalendarik starton me Kupën e Republikës, ja datat dhe oraret

Delo.autor

Leave a Comment